KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15073203
nr 1507 3203
Harald Lindberg
(1901-1976), Sverige
Oljemålning, Interiör. Signerad. Olja på duk, 83x92 cm, yttermått inklusive ram: 96x106 cm
måndag 5 december 2022
kl 19:50:05
Harald Lindberg
Läs mer om Harald Lindberg